سخنی با مدیر عامل

 

همیشه دو هدف را دنبال می‌کردم یکی فوتبال حرفه ای و دیگری بازرگانی و فروش هدف اول به لطف خدا و با تلاش مستمر محقق شد اما آن طور که باید و شاید نمی توانست روحیه سرکش و قدرت‌طلب این بنده حقیر را ارضا کند تا رویارویی با هدف دوم تنها راه بقا برای جنگ با خود باشد.

اما از سال ۱۳۹۰ راه من شروع شدف وقتی تصمیم گرفتم که هدف دوم اجرا شود و در ابتدای کار با تجربه کمی که در امر فروش محصولات غذایی به عنوان ویزیتور مدیر فروش و … داشتم به این فکر افتادم که در راه فروش محصولات غذایی گام بردارم اما مثل همه آدم‌های دیگر که می‌خواهند یک کسب و کار را راه بیندازند با سوال‌های بسیار زیاد منفی روبرو شدم مثلا حالا پول از کجا برای اجاره دفتر بیارم یا اصلا کسی حاضر است با من کار کند اما به جای اینکه روی این مسئله تمرکز کنم به فکر راه حل افتادم. در ابتدا برای اینکه هزینه‌های اولیه کاهش یابد به کمک پدر یکی از دوستانم و با قرض گرفتن یک اتاق شش متری در تولیدی لباس ایشان شروع به کار کردیم، ناگفته نماند که یکی از دوستان اینجانب هم در ابتدای راه با ما بود که بنا به دلایلی که همون سختی راه بود از ما جدا شد.

انگیزه بسیار زیاد برای رسیدن به هدف ساعت ۷ صبح من رو به اتاق تاریک اون تولیدی می رسوند که امکانات آن فقط یک خط تلفن بود. با بیش از ۲۰۰ شرکت فعال صنایع غذایی مذاکره کردم تا بالاخره موفق شدم با شرکتی که سالاد و سبزی تولید می کرد

قرارداد فروش ببندیم و این اولین ورود رسمی من به بازار فروش به طور مستقل بود. به سرعت شرکت های دیگر اضافه و با نقل مکان چندین باره دفتر و استخدام پرسنل حالا علاوه بر خودم درآمدزایی سه نفر دیگر هم با مجموعه من بود.

در سال اول نه تنها درآمدی نداشتم بلکه ضرر هم کردم که اینجا نقطه اتکا بیزنس بود می‌توانستم دستانم را بالا برده و مثل یک بازنده به سمت دیگری بخیزم اما مصمم تر از قبل به تنهایی به راه خودم ادامه دادم تا اینکه به لطف بیکران خداوند ثروت آفرین و تلاش شبانه روزی توانستیم شرکت خود را گسترده کرده و حال با ۴۰۰ نیروی جوان کارآفرینی شده و پس از شکست های مختلف به راه خود ادامه بدهم.

 

رسالت شرکت

 

۱- معرفی محصولات با کیفیت که در جنگ با غول های بزرگ صنعت نتوانسته اند نامی برای خود دست و پا کنند

۲- عرضه کالاهای با کیفیت و حذف واسطه ها

۳- بالا بردن سرعت فروش کارخانه ها

۴- صادرات کالاهای باکیفیت ایرانی

۵- کارآفرینی

۶- فروش تخصصی و حرفه ای

 

بیوگرافی محمدرضا گلشنی

 

متولد 17/05/68 تهران

مهندسی صنایع دانشگاه آزاد

MBA دانشگاه تهران

دانشجوی رشته DBA دانشگاه تهران

Inastagram: reza_golshani

Email : R.golshani1998@yahoo.com