شرکت پارس سام پخش ایرانیان

 

شرکت پارس سام پخش ایرانیان در سال 1390 با هدف کارآفرینی و ایجاد امر تخصصی در فروش، بازاریابی و امر برندینگ محصولات غذایی و بهداشتی ، فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرده است. تلاش این مجموعه کمک به تامین کنندگان در جهت تمرکز بر روی تولید و تخصص گرایی در امر برند سازی ، افزایش سود دهی و آنالیز بازارهای موجود است .

این مجموعه طی مدت فعالیت خود تاکنون افتخار جذب و سرویس دهی بیش از20 شرکت را داشته است.

تاکید اصلی این مجموعه معرفی ، توسعه و فروش و امر برندینگ محصولات با رعایت اخلاق حرفه ای و احترام متقابل بین شرکت ها و بازار های فروش است. قابلیت اعتماد و اتکا، صداقت در کسب و کار ، بهره مندی از نیرو های خبره متخصص و مجرب درامر فروش از مهم ترین مزایای رقابتی شرکت پارس سام پخش به شمار می رود.

در اواسط سال 1395 پارس سام پخش بر توزیع تخصصی متمرکز شده است تا قادر به تامین و پاسخگویی منحصر به فرد هر یک از بازار های خود باشد.

logo-white

فعالیت پارس سام پخش

مجموعه پارس سام پخش یک مجموعه خصوصی و حرفه‌ای در زمینه فروش درسطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای، صادرات و پخش است. با گسترش بازارهای فروش و پیچیدگی‌های بوجود آمده در بازارها موجب شده که ایجاد مجموعه‌های خصوصی و حرفه‌ای بازرگانی و فروش که جدای از مجموعه‌های مادر تولیدی باشد که امر فروش و بازرگانی را بصورت برون سپاری و تخصصی دنبال کنند به امری مفید برای برون رفت از هزینه‌های بالای فروش مبدل گردد که شرکت پارس سام پخش در این هفت سال توانسته پایلوت مناسبی از این سبک نوین فروش دنیا را در ایران داشته باشد.

مجموعه پارس سام پخش یک مجموعه خصوصی و حرفه‌ ای در زمینه فروش درسطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، صادرات و پخش است.

این مجموعه با ایجاد بازار مویرگی هیبریدی به همراه پخش صدک ۲۲ استان کشور را تحت پوشش خود قرار داد و همچنین در سال گذشته با ایجاد بازارهایی در عراق ، کانادا ، گرجستان ، عمان و یمن ارز آوری در کشور کرده است

 

هدف اولیه تاسیس پارس سام پخش ، مراجعه به مراکز نهایی فروش کالا و ارائه محصولات تولیدی شرکت های معتبر در سطح منطقه جغرافیایی تحت پوشش جهت تعامل مستقیم فروشنده و خرده فروش ، حضور مستمر کالا در سبد خرید مشتریان ، افزایش حاشیه سود خرده فروشان و استخراج اطلاعات دقیق و بروز از عادات مصرف مشتریان بود که عملکرد مثبت و متعاقبا ایجاد ارزش افزوده از فرآیند بازرگانی فروش و توزیع کالا منجر به تکمیل سبد محصولات و ارائه خدماتی فراتر از اهداف اولیه به مشتریان گردید.

معرفی اعضای شرکت

null

سجاد توکلی

مدیر فروش
null

علی طهرانی

مدیر فروش
null

رضوان گلشنی

عضو هیات مدیره و مدیر برنامه ریزی
null

عباس گلشنی

رئیس هیات مدیره
null

محمدرضا گلشنی

مدیرعامل
null

سحر جوزی

کارشناس فروش
null

امید قاسمیان

کارشناس فروش
null

علی اکبر شادمند

کارشناس مالی
null

فرنوش وزیری

مسئول اداری و مدیر داخلی