معرفی کوتاه از شرکت

شرکت پارس سام پخش ایرانیان در سال 1390 با هدف کارآفرینی و ایجاد امر تخصصی در فروش، بازاریابی و امر برندینگ محصولات غذایی و بهداشتی ، فعالیت خود را در این عرصه آغاز نموده است.

تلاش این مجموعه کمک به تامین کنندگان در جهت تمرکز بر روی تولید و تخصص گرایی در امر برند سازی ، افزایش سود دهی و آنالیز بازارهای موجود می باشد .

این مجموعه طی مدت فعالیت خود تاکنون افتخار جذب و سرویس دهی بیش از20 شرکت را داشته است.تاکید اصلی این مجموعه معرفی ، توسعه و فروش و امر برندینگ محصولات با رعایت اخلاق حرفه ای و احترام متقابل بین شرکت ها و بازار های فروش می باشد.

قابلیت اعتماد و اتکا، صداقت در کسب و کار ، بهره مندی از نیرو های خبره متخصص و مجرب درامر فروش از مهم ترین مزایای رقابتی شرکت پارس سام پخش به شمار می رود.

در اواسط سال 1395 پارس سام پخش بر توزیع تخصصی متمرکز شده است تا قادر به تامین و پاسخگویی منحصر به فرد هر یک از بازار های خود باشد.

ارائه راه کارهای تخصصی جهت بهبود عملکرد زنجیره ی تامین، افزایش فروش و سود دهی ، تحلیل بازار های جدید و کاهش هزینه های واسطه گری از دغدغه های اصلی این شرکت در ارائه خدمات تخصصی می باشد.