پس از شکل گیری گروه مواد غذایی اشکان در سال 1381 ، در طی چند سال گروه غذایی اشکان با توجه به مدیریت اصولی و مبتنی بر اصول بازاریابی و توزیع محصولات مختلف به موفقیت های بسیاری دست یافت ، که در نهایت با عنایت به گسترش روز افزون مجموعه اشکان ، برند «هرول» در سال 1389 در طبقه حبوبات ، غلات ، خوراک دام وطیور و... ثبت و بعنوان اولین برند مجموعه پا به دنیای نوین تجارت و بازارهای جدید کشور نهاد .
شرکت پخش هرول
همزمان با ثبت برند هرول ، بر اساس افزایش سریع تقاضا و در جهت ایجاد فضایی یکپارچه و تثبیت شده در راستای نیل به اهداف عالی گروه غذایی اشکان ، شرکت پخش هرول فعالیت خود را آغاز و سنگ بنای سیستم توزیع یکپارچه حبوبات نهاده شد .
خانواده بزرگ هرول
گسترش سیستم پخش و توزیع هرول در عرصه حبوبات و... و همچنین تقاضای مکرر بازارهای کشور جهت تکمیل سبد کالایی هرول ، مدیران را بر آن داشت تا در سال 1389 ضمن ثبت علامت تجاری «هرول اشکان» در طبقه انواع ادویه جات ، گلاب ، نبات ، و ... و همچنین ثبت علامت تجاری «هرول گستر» در طبقه قند و شکر ، نمک ، انواع آرد ، چای ، قهوه ، زعفران ، شکلات ، ماکارونی ، پودر کیک ، پودر کاکائو و... سبد کالایی هرول را به یکی از بزرگترین سبد های غذایی و توزیعی کشور تبدیل و خانواده بزرگ هرول را به تجار ، بازرگانان و مصرف کنندگان کشور معرفی نمایند .
SP116-min